64102, Харківська обл., м.Первомайський, 3 мікрорайон, будинок 1, офіс 1

Світлана, Недригайлів (Шолох)

Працювати з "Пірамідою" одне задоволення !! Я не один рік продаю жалюзі - ролети і працювала з різними виробниками але зараз працюю з однією " ПІРАМІДОЮ" і вони мене влаштовують в усьому . Співвідношення ціни - якості , строки виготовлення , порядність, компетентність, чуйність !! Дякую за вашу працю !! Ви найкращі !!

Тетяна, Харків

Співпрацюю з компанією Піраміда від 2019 року. Частіше замовляю жалюзі. Вироби якісні. Ассортимент товарів багатий. Замовлення  виконується вчасно. Отримую через НП. Дуже приємно спілкуватися з менеджерами компаніі Піраміда. Менеджери допомогають в оформленні заявок, швидко вирішують питання.  Для мене ця компанія надійний партнер.

Микола, (м.Жмеренка)

З компанією «Піраміда» працюємо декілька років. Гарна якість виробів.  Додатково відмічу  пакування і комплектування виробів кріпленнями.  Менеджери в компанії завжди на зв’язку, привітні та уважні до потреб замовника.  Сайт компанії зручний, має всю інформацію про доступні продукти, актуальну наявність, технічні параметри та постійно вдосконалюється і доповнюється. За весь час роботи тільки позитивні враження!

Вячеслав, (Валки)

Дійсно відповідальна фірма по виготовленню жалюзі та рулонних штор. Вся продукція дійсно гарної якості. Також дякую менеджерам продажів, особливо Юлії, за оперативну роботу, та швидкість допомоги в вирішенні будь-яких питань. Бажаю більше Вам замовників та процвітання у цій справі.

Олександр, (АRТ Вікна)

З компанією Піраміда працюю вже більше п'яти років. Відповідальні, ввічливі працівники, до кожного замовлення відносяться дуже уважно, обговорюють всі деталі, радять найкращі варіанти. Висока якість продукції, доступні ціни, працюють через  інтернет замовлення,  оформлення сайту доступне, прозора інформація щодо цін, товару. За період роботи з компанією Піраміда тільки позитивні відгуки покупців!