64102, Харківська обл., м.Первомайський, 3 мікрорайон, будинок 1, офіс 1

Рулонні штори День-Ніч від компанії Піраміда.

                                                                   

Ролштори «День-ніч» – прямий нащадок звичайних та рулонних жалюзі. Це зрозуміло за основними ознаками «родичів»: горизонтальні смуги та приємний, охайний зовнішній вигляд. Однак різниця теж є. На відміну від звичайних рулонних штор, «День-ніч» складаються з прозорих і непрозорих смуг, що чергуються. Це надає їм ще більшої практичності. Наприклад, щоб визирнути у вікно, їх більше не потрібно постійно піднімати, а потім знову опускати. Щоб промені сонця наповнили світлом кімнату, вистачить і легкого руху руки, і прозорі смуги стануть навпроти одного. Це зробить навіть дитина.
Такі штори можна встановити на шурупи або приклеїти до рами вікна на двосторонній промисловий скотч (у комплекті є серветка для знежирення, вигадувати нічого не доведеться). Все залежить від ваших бажань та можливостей. Доглядати їх ще легше. Так як матеріал для «День-ніч» від компанії Піраміда просякнута антистатиком, пил вони майже не збирають. Щоб було чисто, достатньо протирати їх вологою губкою.
Як було зазначено вище, регулювати ступінь влучення світлових променів дуже легко. Для того щоб поєднати всі прозорі або навпаки непрозорі частини роллштор, потрібно потягнути за ланцюжок, що впливає на положення смуг.

 

Відкрита та закрита системи

«День-ніч» можуть мати відкриту та закриту системи:
• відкрита – це просто вал, на який намотаний та нічим не закритий матеріал штори. Нижню частину таких жалюзі кріплять до стулки магнітами;
• закрита система, мабуть, відрізняється від попередньої закритим валом. Такі штори по краях також мають напрямні. Вони не дадуть тканини «бовтатися» при протягу, запобігають появі просвітів між вікном та тканиною.

Де застосовують рулонні жалюзі, про які ми говоримо? Як вибрати їх?

Штори мають досить строгий та стильний вигляд, що вписується в інтер'єри банків, адвокатських бюро та інших установ. Легкий догляд – причина, через яку їх ставлять у готелях та кафе. До того ж через простоту встановлення та експлуатації їх неможливо пропустити при облаштуванні домашньої вітальні, кухні або дитячої.

На що слід звернути увагу при виборі:

1. Матеріал. Важливо, щоб він був стійким до вигоряння та деформацій, з антистатичним покриттям. Матеріал Блек-Аут із підкладкою із ПВХ зовсім не пропускає світло. Тож, незважаючи на наявність прозорих смуг, приміщення затемнюється цілком добре.
2. Гарантія. Піраміда, виробник жалюзі, дає дворічну гарантію на роллштори.
3. Правильно зніміть виміри з вікон.
4. Ціна. Щоб отримати жалюзі, якість яких відповідає ціні, купуйте їх лише у перевірених магазинах та гіпермаркетах.
5. Комплектація. З монтажною пластиною в комплекті жалюзі зможе встановити кожна домогосподарка. Вони кріпляться на дві кліпси.

Якщо ваш бізнес пов'язаний з жалюзі, ми можемо йти до цілі разом.

Скористуйтеся формою зворотнього зв'язку або телефонуйте прямо зараз.